Политкомиссия революционных
коммунистов-социалистов
(интернационалистов)
по созданию
Всемирной Единой Партии-Государства трудящихся


La Commission Politique des Communistes-Socialistes Révolutionnaires (Internationalistes)
pour la Fondation de l'Unité Parti-Etat Mondial des TravailleursЛаборатория мир-системного анализа
Фонда "Центр марксистских исследований"

http://centrmarxissled.ucoz.ru


четверг, 9 июня 2016 г.

Будь яка людина має права!Будь яка людина має права! 

Право на гідність, право на чесний суд, право на захист - це принципи, заради яких суспільство обрало європейський шлях свого розвитку. Такі ж права мають і особи, які перебувають під слідством. 

Ганебний та не припустимий акт брутального насильства правоохоронця прямо у залі суду, у присутності журналістів, свідків та суддів, говорить лише про те що в Україні немає ні правоохоронної системи, ні судової. Це не просто непрофесіоналізм поліцейського, саме це і є його "професіоналізмом". Саме такими методами діяли "орли кравченка" та "орли захарченко", саме так поступала міліція на Майдані Незалежності з протестуючими. Така відверта зневага до Конституції, до прав людини в Україні, до заарештованої особи, вина якої не доведена у суді, вимагає не звільнення рядового злочинця з поліцейської служби, а суду над ним, звільнення його начальства, та глибокої реформи системи.

Я завжди повторював, що жоден перефарбований міліціонер ніколи не стане порядним поліцейським. Ментів потрібно виганяти з системи, наповнюючи її молодими новобранцями після університетів.

Це вимога часу та нового українського суспільства. І реалізація наступить швидко, або завдяки сьогоднішній владі або вже без її участі

Комментариев нет:

Отправить комментарий

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...